Duyuru-Microsoft Ofis 365-Microsoft TeamsYorum yapılmamış

microsoft teams

Bugün Skype Kurumsal Çevrimiçi Sürüm’ün 31 Temmuz 2021 tarihinde kaldırılacağını duyurdu. Bu tarihten sonra hizmet artık erişilebilir olmayacaktır.

“Microsoft, müşterilerin Skype Kurumsal Çevrimiçi Sürüm’den Teams’e başarılı bir yükseltme planlamasını ve uygulamasını sağlamak üzere uygun abonelikler için kanıtlanmış bir başarı çerçevesi, en iyi uygulamalar, indirilebilir varlıklar, ücretsiz eğitmen gözetiminde eğitim ve FastTrack kullanıcı kazanma yardımı dahil olmak üzere kapsamlı kılavuz ve kaynaklar sunar. Ayrıca müşterilere Teams’e yükseltme konusunda yardımcı olabilen Microsoft iş ortakları ile danışmanlık alabilirsiniz.”

Skype (tüketici), Skype Kurumsal Sunucu ve Skype şirket içi müşterileri, Skype Kurumsal Çevrimiçi Sürüm hizmetinin kullanımdan kaldırılmasından etkilenmez

Mevcut Office 365 kiracıları olan geçerli Skype Kurumsal Çevrimiçi Sürüm müşterileri, kullanımdan kaldırılma tarihine kadar hizmette değişiklik yaşamaz ve gerektiğinde yeni kullanıcılar eklemeye devam edebilir. Ancak 1 Eylül 2019 tarihinden itibaren tüm yeni Office 365 müşterilerinin doğrudan Teams’e katılmaları sağlanır. 

Kaynak : Microsoft Support Teams

Yorum yapan ilk sen ol.

Bir yorum ekle