• Windows 10-Windows 7-Windows 8Yorum yapılmamış

  Windows 10 Denetim Masası’nda Programlar ve Özellikler ve sonra Windows özelliklerini aç veya kapat tıklayın. Ardından Microsoft .NET Framework 3.5 onay kutusunu seçin. 

  .net framework

  Bu işlemi yaptığınızda .Net Framework dosyaları internetten indirilecektir.

  Eğer bunun gibi bir hata alırsanız 0x800f0906: Windows gerekli dosyaları indirmek için internete bağlanamadı. Internet’e bağlı olduğunuzdan emin olun ve yeniden denemek için Yeniden Dene‘yi tıklayın. 0x800F081F: Değişiklikler tamamlanamaz. Lütfen bilgisayarınızı yeniden başlatın ve yeniden deneyin.

  Windows 10 kurulumunu yaptığınız DVD veya USB yi bilgisayara takın.

  Başlat çubuğundaki arama butonuna basın CMD yazın Command Promt’ a tıklayın Run as Administratora (Yönetici olarak çalıştır) tıklayın.

  rus as admin

  Açılan Command Promt ekranına DISM /Online /Enable-Feature/FeatureName:NetFx3 /All /LimitAccess /Source:d:\sources\sxs kodunu yapıştırın. ( /source:d: D DVD nin veya USB nin konumunu belirtir sizlerin bilgisayarında konumuna göre değiştirebilirsiniz.)

  command prompt

  Enter’ a basın birkaç dakika içinde yükleme tamamlanmış olur herhangi bir sorun olursa lütfen bildiriniz. Bir sonraki makalemizde farklı bir sorunun çözümüyle sizlerle olacağım.

  Yorum yapan ilk sen ol.

  Bir yorum ekle